Brak produktów w koszyku.

O nas

Kochamy maluchy, naturalnie!

Nasze zabawki są kwintesencją dzieciństwa, które powinno być radosne, stabilne i wolne od zagrożeń. Korzystając z najlepszych, ekologicznych i atestowanych materiałów budujemy kolorowy, bezpieczny dziecięcy świat, gdzie wyobraźnia nie zna granic. Dzięki naszym zabawkom z drewna, Twój maluch bez problemu wcieli się w rolę dzielnego budowniczego czy super mamy! Pamiętaj, że rozbudzona u dziecka kreatywność i rozwinięte umiejętności społeczne, to pierwsze cenne umiejętności w trakcie niezwykłej przygody, zwanej życiem. Niech i Twoje dziecko wyruszy w tę podróż w najpiękniejszym pojeździe, wózeczku TukuTuk!

Kreatywność to zabawa!TukuTuk

Jako rodzic, wciąż poszukujesz kreatywnej zabawki, która zajmie Twoją pociechę na długie godziny? Oto rozwiązanie! Przedstawiamy drewniane zabawki TukuTuk - ekozabawki,  które dostarczą Twojemu  dziecku wielu godzin inspirującej zabawy!  Pomysły czerpiemy z natury, przyprawiamy ją szczyptą nowatorskiej wizji, a całość okraszamy naszą niepohamowana kreatywnością. Tworząc zabawki TukuTuk stawiamy sobie najwyższe wymagania. Kierujemy się pasją, zaangażowaniem i ... miłością! Do dzieci, drewna i dobrej zabawy!

Udana zabawa to bezpieczna zabawa!

Bezpieczeństwo Najmłodszych to nasz priorytet! Przykładamy ogromną wagę do tworzenia każdego modelu zabawki - od projektu, poprzez wykonanie, aż do procesu malowania. Bezpieczne wykończenie kantów, odpowiednio oszlifowane, z nadanym obłym kształtem, to gwarancja bezpiecznego użytkowania.

Ograniczając do minimum ilość wkrętów, korzystając jedynie z nietoksycznych klejów i atestowanych farb (Norma atest) dbamy o ochronę zdrowia małych użytkowników z pełnym zaangażowaniem.

© Copyright 2021 Drewniane eko wózeczki dla dzieci | Tukutuk, Projekt i wykonanie Freeline
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij

Trwa wysyłanie zgłoszenia. Proszę czekać...

Wiadomość wysłana pomyślnie.

Sprawdź poprawność formularza.

Rejestracja przebiegła pomyślnie. Na Twój adres e-mail przesłaliśmy wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

X