Brak produktów w koszyku.

Producent drewnianych zabawek

Jesteśmy producentem drewnianych zabawek dla dzieci i wózków dla lalek. Dużą wagę przykładamy do bezpieczeństwa oferowanych przez nas produktów – dbamy, aby były wykonane z naturalnego drewna, pozbawionego sztucznych substancji, ponieważ może się to negatywnie odbić na zdrowiu maluszków. Zwracamy uwagę, aby drewno, bejce i farby posiadały atesty i certyfikaty.

Bezpieczeństwo łączymy z estetyką – drewniane pchacze, domki i wózki dla lalek, muszą być starannie i trwale wykonane. Nasze drewniane zabawki nie są produkowane masowo – każdy przedmiot przechodzi wnikliwą kontrolę jakości. Sprawdzamy, czy oszlifowania wykonane są z należytą dokładnością.

Wiemy, że zaprojektowane przez nas drewniane zabawki pozwalają dzieciom ulepszać płynne poruszanie się, kreatywne myślenie i zdolności manualne. Naszym celem jest przekazanie w dziecięce rączki zabawek, które pozwolą na wielogodzinną zabawę.

Dlaczego warto wybierać drewniane zabawki?

Drewniane zabawki są niezwykle trwałe – przetrwają wszystkie pomysły dziecka na niekonwencjonalną zabawę, mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie. Wysoka jakość wykonania nie pozwoli, by mogły zranić dziecko – są zatem wyjątkowo bezpieczne. Z kolei proste kształty, zaokrąglone ranty, stonowane kolory zabawek sprawiają, że wyprodukowane przez nas zabawki z drewna pobudzają dziecięcą wyobraźnię. Większość zabawek z drewna ma proste kształty i rośnie razem z dzieckiem – wraz z jego rozwojem, zmienia się sposób zabawy i poziom jej zaawansowania.

© Copyright 2021 Drewniane eko wózeczki dla dzieci | Tukutuk, Projekt i wykonanie Freeline
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij

Trwa wysyłanie zgłoszenia. Proszę czekać...

Wiadomość wysłana pomyślnie.

Sprawdź poprawność formularza.

Rejestracja przebiegła pomyślnie. Na Twój adres e-mail przesłaliśmy wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

X