O firmie


TukuTuk®  jest marką stworzoną przez Kamila, rozwijaną przez ludzi o podobnych wartościach, którzy chcą dawać radość najmłodszym.
Zrodzona z pasji, zamiłowania do drewna, miłości do dzieci i tego, do czego wracamy pamięcią. Chcemy tworzyć nie tylko zabawki, które są bezpieczne i naturalne, ale przede wszystkim chcemy budować piękne wspomnienia. 
 
Udaje nam się wzbudzić upragnioną, dziecięcą radość, jak również nostalgię wśród rodziców oraz babć i dziadków. Na widok naszych zabawek z łezką w oku wspominają, jak to sami dostali zrobiony przez tatę drewniany wózeczek, kiedy nie było zabawek w sklepach. Opowiadają, jak ich pociechy bawiły się podobnymi. Mamy nadzieję, że kiedyś dzieci, które będą bawiły się zabawkami TukuTuk, będą miały równie miłe  wspomnienia. Czy możne być coś piękniejszego? 
 
Przykładamy ogromną wagę do jakości naszych produktów. Starannie dobieramy materiały, aby były wysokiej jakości i trwałe. Zarówno z uwagi na bezpieczeństwo dzieci, jak i na nasze poczucie estetyki, każdy produkt musi być starannie wykończony. Nie wprowadzamy dużej ilości nowości, gdyż jakość, a nie ilość ma dla nas największe znaczenie. Pragniemy, aby nasi klienci byli zadowoleni i dumni z zakupionych u nas prezentów dla swoich pociech.
 
Wszystkie produkty wykonujemy sami w Polsce. Z wielką dbałością ręcznie dopracowujemy każdy detal.
Jesteśmy ludźmi pełnymi zalet i wad. Jeśli zdarzy się nam niedopatrzenie lub coś się stanie z przesyłką w drodze, zawsze staramy się, aby klienci ci mali i duzi, finalnie byli zadowoleni i do nas wracali. Dbamy o kontakt i relacje, dlatego też jesteśmy wdzięczni za wiadomości, opinie a w szczególności zdjęcia, które ogromnie cieszą.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania i wątpliwości, śmiało możecie pisać i dzwonić. Formularz kontaktowy, mail oraz social media są do dyspozycji. Jesteśmy po drugiej stronie właśnie dla Was 

Zespół TukuTuk

TukuTuk

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl