Podkategorie

Zabawki

Drewniane zabawki dla dzieci prosto od producenta TukuTuk

 ❤️

Zabawki z drewna to powrót do klasyki i natury

Zabawki z drewna stanowią niewielki procent wszystkich produkowanych zabawek na świecie. Ponownie stają się popularne i coraz bardziej doceniane. Są zdecydowanie ponadczasowe, a ich urok i design niewiele zmienił się na przestrzeni lat. Rozwój technologii związanej z produkcją, pozwala natomiast na bardziej precyzyjne wykonanie, dopracowanie detali czy trwalsze rozwiązania konstrukcyjne. Niezmiennie zachwycają prostotą i przywołują miłe skojarzenia, szczególnie wśród starszych pokoleń, kiedy to właśnie królowały drewniane zabawki. Nierzadko produkowane przez tatę czy dziadka, budziły wyjątkowe emocje i niezapomniane wspomnienia.

Polska manufaktura zabawek

To właśnie w Polsce powstają wyjątkowe, personalizowane zabawki TukuTuk. W naszej pracowni rodzą się pomysły, sami tworzymy projekty i pracujemy nad rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Wszystkie elementy produkowane są w Polsce i tutaj powstają finalne produkty. Za poszczególne etapy prac, odpowiedzialni są ludzie, którzy ręcznie dopracowują każdy detal. Idealnie oszlifowane krawędzie, precyzyjne połączenia i malowanie to zasługa przede wszystkim naszego pracowitego i zdolnego zespołu.

Nasze produkty są ekologiczne i bezpieczne dla dzieci

Dzięki temu, że sami wytwarzamy nasze produkty, mamy możliwość kontrolowania każdego etapu produkcji oraz jakości. Możecie mieć pewność, że zabawki TukuTuk zrobione są bezpiecznych i certyfikowanych materiałów. Nie znajdziecie u nas chińskich komponentów, a wszystkie produkty spełniają unijne normy. Zabawki są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Wózeczki dla lalek, auta pchacze, kołyski, domki dla lalek, a nawet półki, nie posiadają żadnych wkrętów. Kleje oraz farby są niezwykle trwałe i zupełnie nietoksyczne. Tkaniny oraz wypełnienie kompletów pościeli dla lalek, również są przebadane w trosce o najmłodszych. Wszystkie produkty są nie tylko przyjazne dzieciom, ale również środowisku.

Proste zabawki pobudzają wyobraźnię i kreatywne zabawy

Zabawki drewniane emanują prostotą, minimalizmem oraz trwałością. Ich korzystny wpływ na zmysły oraz rozwój psychoruchowy i koordynację jest niezaprzeczalny. Wózeczki i autka nie tylko pełnią rolę chodzików pchaczy, ale także otwierają przestrzeń do fascynujących zabaw związanych z odgrywaniem różnorodnych ról. Brak migających światełek, melodyjek czy innych podobnych elementów sprawia, że zabawki te nie bombardują nadmiarem bodźców. Stanowią one samodzielnie doskonały bodziec do kreatywnej zabawy, rozwijania wyobraźni i poszukiwania własnych, oryginalnych form zabawy.

Idealny pomysł na prezent urodzinowy dla rocznego dziecka - personalizowane zabawki

Drewniane zabawki stanowią wyjątkową alternatywę dla powszechnie dostępnych plastikowych produktów. Nasze drewniane produkty są idealne zarówno dla rocznych maluchów, jak i dwuletnich dzieci. Wózeczki i autka, często dostosowywane z uwzględnieniem imienia, stają się niezwykle osobistym darem. Ta personalizacja nadaje zabawce wyjątkowy charakter i gwarantuje, że pozostanie ona w pamięci rodziny na wiele lat. Personalizowane prezenty zawsze niosą ze sobą dodatkową porcję emocji, tworząc niepowtarzalne doświadczenie dla obdarowywanej osoby.

Dlaczego nasze zabawki są trafionym prezentem akurat na roczek? Które produkty wybrać?  Odpowiedź znajdziecie w opisie pod kolekcją produktów:

Świat drewnianych zabawek dla dziewczynek i chłopców

Przyjęło się, że dziewczynki bawią się wózeczkami i lalkami a chłopcy autami. W większości przypadków oczywiście tak jest, ale nasze drewniane samochody cieszą się również powodzeniem wśród dziewczynek a chłopcy, naśladując tatę, chętnie wychodzą z lalą czy misiem w wózku na spacer. Każdą personalizowaną zabawkę możemy zrobić z imieniem żeńskim, męskim lub innym, dowolnym tekstem. Jeśli chcielibyście samochód pchacz w kolorze różowym, lawendowym lub miętowym, napisz do nas lub zaznacz w uwagach przy zakupie. Podobnie jest z wózeczkami dla lalek, możemy je zrobić w kolorze wojskowej zieleni lub morskim niebieskim. 

Z zabawkami TukuTuk dzieci mogą odgrywać role, jakie tylko chcą i mogą czuć się szczęśliwe. Wszystkim dzieciom polecamy więc: 

 
Wszelkie treści przedstawione w sklepie TukuTuk są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl